Přihlášené týmy QantoCup 2017

Nacházíte se v seznamu přihlášených týmů. V níže uvedeném seznamu je možnost si zobrazit soupisku a zároveň ji i editovat.

Děkujeme a těšíme se na viděnou poslední víkend v měsíci červnu.


ID Název týmu Turnaj Základní skupina Celkové umístění Hráčů Soupiska
1 1.FC.Klauke - Dolný Kubín QantoCup Z03-2 x51-70 10 SOUPISKA
2 Mlátičky - Nové Mesto nad Váhom QantoCup Z04-1 x51-70 9 SOUPISKA
3 Paroh Team Junior Kaplice QantoCup Z04-3 x33-50 10 SOUPISKA
4 STARS Svitavy QantoCup Z13-4 9-16 9 SOUPISKA
6 CIE MAR SK - Martin QantoCup Z12-1 x51-70 13 SOUPISKA
8 Káňata Broumov QantoCup Z03-1 x17-32 11 SOUPISKA
10 Dopijem a jdem Šumperk QantoCup Z02-5 x51-70 0 SOUPISKA
11 Atlético Most QantoCup Z10-4 5-8 13 SOUPISKA
12 Závodní Česká Ves QantoCup Z04-4 x17-32 10 SOUPISKA
13 Gami sport Třinec QantoCup Z10-1 4 9 SOUPISKA
16 RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov QantoCup Z14-2 x51-70 8 SOUPISKA
18 FC KaBo Trnava SK QantoCup Z05-3 x33-50 9 SOUPISKA
19 Young Boys CB QantoCup Z11-3 x17-32 9 SOUPISKA
22 FC Baník Chomutov QantoCup Z09-1 x51-70 15 SOUPISKA
23 FC Oravci Dolný Kubín SK QantoCup Z10-2 x17-32 9 SOUPISKA
24 Procházkovy dcery - Hradec Králové QantoCup Z06-3 x33-50 9 SOUPISKA
29 PS PARKETY - Námestovo SK QantoCup Z01-4 x33-50 12 SOUPISKA
31 BeerTeam SY QantoCup Z14-5 9-16 9 SOUPISKA
32 Klauni Litoměřice QantoCup Z10-5 x17-32 9 SOUPISKA
33 Snack bar Šťávíci - Strakonice QantoCup Z07-4 x51-70 7 SOUPISKA
37 TNF Mia San Mia - Kanianka SK QantoCup Z13-1 x51-70 13 SOUPISKA
38 Angels Humenné B QantoCup Z07-2 9-16 8 SOUPISKA
39 Angels Humenné A QantoCup Z08-5 2 7 SOUPISKA
40 Los Kujonos - Úhonice QantoCup Z09-2 x51-70 0 SOUPISKA
41 VYŠINKA TEAM -Turnov QantoCup Z06-5 x17-32 5 SOUPISKA
44 Šavlozubé ovce Ostrava QantoCup Z10-3 x51-70 9 SOUPISKA
45 Žlutá ponorka Hranice QantoCup Z01-5 x17-32 10 SOUPISKA
46 KamHoor Team Svitavy QantoCup Z03-5 x33-50 9 SOUPISKA
47 Odchovanci hradeckého fotbalu - HK QantoCup Z09-4 3 10 SOUPISKA
48 Oltec Gang Brno QantoCup Z03-4 x51-70 10 SOUPISKA
49 YBHK Hradec Králové QantoCup Z06-2 x33-50 8 SOUPISKA
50 FC Rossoneri Námestovo SK QantoCup Z12-5 x17-32 0 SOUPISKA
53 FILDOVO KLADIVO - Svitavy QantoCup Z07-5 x33-50 10 SOUPISKA
54 FC Hlavonožci na niti - Praha QantoCup Z01-1 x51-70 8 SOUPISKA
55 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom QantoCup Z13-5 9-16 10 SOUPISKA
56 Orel Kameničky QantoCup Z08-1 5-8 9 SOUPISKA
57 Atlantis Brno QantoCup Z01-3 x33-50 0 SOUPISKA
59 Smirnoff - Svitavy QantoCup Z11-4 x33-50 8 SOUPISKA
60 MIVARDI - Mohelnice QantoCup Z03-3 x17-32 10 SOUPISKA
61 Laxní Přístup Brno QantoCup Z02-2 x33-50 9 SOUPISKA
62 TTNF LIBEREC QantoCup Z12-2 x33-50 8 SOUPISKA
63 FCHJCH Dem na Houby - Svitavy QantoCup Z09-3 x33-50 9 SOUPISKA
64 Žaba Team Žilina QantoCup Z11-2 x51-70 0 SOUPISKA
65 Jiřina Prostějov QantoCup Z02-1 5-8 10 SOUPISKA
66 Sarbicko Polsko - Tuliszkow QantoCup Z14-4 x51-70 9 SOUPISKA
67 Střelci z Vysočiny - Havlíčkův Brod QantoCup Z05-4 5-8 9 SOUPISKA
68 TDK Havířov QantoCup Z11-5 x33-50 7 SOUPISKA
69 FC Ostudiantes Tvrdošín QantoCup Z06-1 x51-70 8 SOUPISKA
70 SK OLYMPIK MĚLNÍK QantoCup Z14-1 x17-32 14 SOUPISKA
71 DREAMTEAM Považská Bystrica QantoCup Z07-3 x51-70 9 SOUPISKA
72 Páni Kluci - Chotěboř QantoCup Z08-4 x51-70 10 SOUPISKA
73 Templáři Přerov QantoCup Z05-5 x33-50 0 SOUPISKA
74 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT P.R. QantoCup Z11-1 1 13 SOUPISKA
75 GAME OWER - Letohrad QantoCup Z14-3 x33-50 10 SOUPISKA
76 FC VKK -Velké Karlovice QantoCup Z07-1 9-16 7 SOUPISKA
77 AC Gamaspol Jeseník QantoCup Z04-5 9-16 12 SOUPISKA
78 Budweis 12° Č.B. QantoCup Z13-2 x51-70 0 SOUPISKA
79 Městští Hejsci FC - Pardubice QantoCup Z02-4 x17-32 9 SOUPISKA
80 MUUUN team Malacky QantoCup Z08-3 9-16 8 SOUPISKA
81 RK Na Pohodu - Rychnov nad Kněžnou QantoCup Z05-1 x51-70 0 SOUPISKA
82 Captain Morgan Dobruška QantoCup Z01-2 x17-32 10 SOUPISKA
85 Bar Africa Chrastava QantoCup Z05-2 x17-32 10 SOUPISKA
86 Sy B - Svitavy QantoCup Z06-4 x17-32 10 SOUPISKA
87 Mongolia Herálec QantoCup Z04-2 x17-32 10 SOUPISKA
88 SKB - Rozsochy QantoCup Z13-3 x17-32 9 SOUPISKA
89 Dynamo Gablonz - Jablonec nad Nisou QantoCup Z02-3 x51-70 9 SOUPISKA
91 SFC Rebels Šumperk QantoCup Z12-4 9-16 8 SOUPISKA
92 VPS Novabrik Polička QantoCup Z12-3 x33-50 0 SOUPISKA
93 Slavoj Havraspár - Svitavy QantoCup Z08-2 x33-50 3 SOUPISKA
94 FK Rapid Havířov QantoCup Z09-5 x33-50 11 SOUPISKA