20. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2018 - Výsledky semifinálových skupin

SA Semifinále SA, Svitavský stadion, hřiště č. 1 9:00 - 12:30 SA
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
61 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT 4 0 0 0 0 14:2 12 1
64 Laxní Přístup Brno 3 0 1 0 0 9:4 9 2
79 Slavoj Havraspár 2 0 2 3 0 10:7 6 3
23 Smradlavý Sanchéz Smrdov 1 0 3 0 0 3:11 3 4
49 Zaba Team ZILINA SVK 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SB Semifinále SB, Svitavský stadion, hřiště č. 2 9:00 - 12:30 SB
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
26 Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod 3 1 0 0 0 16:3 10 1
47 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom SVK 3 1 0 1 0 13:4 10 2
59 AC Gamaspol Jeseník 2 0 2 0 0 11:6 6 3
6 CIE MAR SK Martin SVK 1 0 3 1 0 8:20 3 4
40 Game ower 0 0 4 0 0 5:20 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SC Semifinále SC, Svitavský stadion, hřiště č. 3 9:00 - 12:30 SC
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
60 Pruhy 83 Dubnica nad Váhom SVK 3 0 1 1 0 10:6 9 1
20 FC Loko Ducks Zlín 3 0 1 1 0 12:4 9 2
7 Paroh Team Kaplice 2 0 2 2 0 6:8 6 3
38 FC Mitte Zlín 2 0 2 0 0 15:12 6 4
77 Los Blancos Šumperk 0 0 4 0 0 6:19 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SD Semifinále SD, Svitavský stadion, hřiště č. 4 9:00 - 12:30 SD
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
76 RB Chlumec n/C 4 0 0 0 0 16:7 12 1
35 STARS Svitavy 2 1 1 0 0 15:6 7 2
81 SFC Rebels Zábřeh 2 0 2 0 0 17:7 6 3
70 Strejdové Sadská 1 1 2 2 0 8:7 4 4
28 Oltec Gang Brno 0 0 4 0 0 2:31 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SE Semifinále SE, Svitavský stadion, hřiště č. 5 9:00 - 12:30 SE
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
71 Modrá ústřice Kostelec nad Orlici 2 2 0 0 0 4:0 8 1
25 Smirnoff Svitavy 2 2 0 0 0 2:0 8 2
33 Pupkáči Futsal Team Žilina SVK 1 2 1 0 0 2:2 5 3
24 PRS for Music Svitavy 1 0 3 0 0 2:4 3 4
54 Impérium Brno 0 2 2 0 0 0:4 2 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SF Semifinále SF, Svitavský stadion, hřiště č. 6 9:00 - 12:30 SF
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
32 Angels Humenné SVK 3 0 1 0 0 13:2 9 1
39 PS PARKETY Náměstovo SVK 2 1 1 0 0 6:6 7 2
52 BeerTeam SY 2 0 2 4 0 4:3 6 3
14 Káňata Broumov 1 1 2 1 0 4:7 4 4
55 FC Středozem Rozsochy 0 2 2 1 0 3:12 2 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SG Semifinále SG, Svitavský stadion, hřiště č. 7 9:00 - 12:30 SG
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
75 Falcons Kunčina 4 0 0 1 0 7:0 12 1
53 Vyšinka team Turnov 2 1 1 2 0 9:5 7 2
16 FC Baník Chomutov 2 0 2 1 0 7:6 6 3
62 Žlutá ponorka Hranice 1 1 2 1 0 8:8 4 4
44 Sokol Picasso Praha 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SH Semifinále SH, Svitavský stadion, hřiště č. 8 9:00 - 12:30 SH
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
73 Jiřina Prostějov 3 0 1 0 0 15:4 9 1
45 FC Benjaminci. V.K 2 1 1 0 0 10:6 7 2
50 Terminators Benkovce SVK 1 1 1 0 0 4:5 4 3
51 FC Oravci Dolný Kubín SVK 2 0 2 2 0 15:7 6 4
87 Andrleho kluci Svitavy 0 0 3 0 0 1:23 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SI Semifinále SI, Svitavský stadion, hřiště č. 9 9:00 - 12:30 SI
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
29 Jablíčka Chomutov 4 0 0 0 0 16:5 12 1
1 Gamisport Třinec 2 1 1 0 0 13:5 7 2
36 Klauni Litoměřice 2 1 1 0 0 14:10 7 3
43 ALC česká Bělá 1 0 3 0 0 6:14 3 4
85 FC FIFA TEAM Svitavy 0 0 4 0 0 3:18 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SJ Semifinále SJ, Svitavský stadion, hřiště č. 10 9:00 - 12:30 SJ
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
12 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK 3 1 0 1 0 8:1 10 1
11 Atlético Most 2 1 1 3 0 7:3 7 2
3 Dynamit Kadaň 2 1 1 0 0 4:1 7 3
34 FC KABO Trnava SVK 0 2 2 0 0 3:6 2 4
56 International Team Boizenburg DEU 0 1 3 0 0 2:13 1 5
1. International Team Boizenburg DEU - 0:5 - 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK 2. FC KABO Trnava SVK - 0:2 - Dynamit Kadaň 3. International Team Boizenburg DEU - 0:4 - Atlético Most 4. 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK - 0:0 - Dynamit Kadaň 5. FC KABO Trnava SVK - 1:1 - Atlético Most 6. International Team Boizenburg DEU - 0:2 - Dynamit Kadaň 7. 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK - 2:1 - Atlético Most 8. International Team Boizenburg DEU - 2:2 - FC KABO Trnava SVK 9. Dynamit Kadaň - 0:1 - Atlético Most 10. 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK - 1:0 - FC KABO Trnava SVK
>> schovat výsledky zápasů ve skupině