20. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2018 - Výsledky základních skupin

Z01 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 1, Z01 Z01
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
64 Laxní Přístup Brno 4 0 0 0 0 27:5 12 1
16 FC Baník Chomutov 2 1 1 1 0 19:13 7 2
33 Pupkáči Futsal Team Žilina SVK 2 0 2 0 0 19:15 6 3
23 Smradlavý Sanchéz Smrdov 1 1 2 1 0 14:17 4 4
78 Pekaři z Unčína 0 0 4 0 0 4:33 0 5
1. Laxní Přístup Brno - 8:0 - Pekaři z Unčína 2. FC Baník Chomutov - 7:3 - Pupkáči Futsal Team Žilina SVK 3. Laxní Přístup Brno - 10:1 - Smradlavý Sanchéz Smrdov 4. Pekaři z Unčína - 0:10 - Pupkáči Futsal Team Žilina SVK 5. FC Baník Chomutov - 2:2 - Smradlavý Sanchéz Smrdov 6. Laxní Přístup Brno - 5:1 - Pupkáči Futsal Team Žilina SVK 7. Pekaři z Unčína - 0:8 - Smradlavý Sanchéz Smrdov 8. Laxní Přístup Brno - 4:3 - FC Baník Chomutov 9. Pupkáči Futsal Team Žilina SVK - 5:3 - Smradlavý Sanchéz Smrdov 10. Pekaři z Unčína - 4:7 - FC Baník Chomutov
>> schovat výsledky zápasů ve skupině

Z02 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 2, Z02 Z02
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
26 Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod 3 1 0 0 0 23:3 10 1
73 Jiřina Prostějov 3 1 0 1 0 22:5 10 2
39 PS PARKETY Náměstovo SVK 2 0 2 1 0 14:13 6 3
15 TJ Sokol Jičíněves 1 0 3 2 0 2:21 3 4
27 Bar Africa Chrastava 0 0 4 0 0 4:23 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z03 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 3, Z03 Z03
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
7 Paroh Team Kaplice 3 1 0 1 0 10:0 10 1
29 Jablíčka Chomutov 3 0 1 0 0 18:4 9 2
53 Vyšinka team Turnov 2 1 1 0 1 20:2 7 3
80 TTNF Liberec 1 0 3 0 0 5:26 3 4
22 Tequilla Invictus 0 0 4 0 0 4:25 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z04 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 4, Z04 Z04
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
76 RB Chlumec n/C 3 0 1 1 0 19:9 9 1
3 Dynamit Kadaň 3 0 1 2 0 11:5 9 2
87 Andrleho kluci Svitavy 2 1 1 0 0 13:11 7 3
34 FC KABO Trnava SVK 1 1 2 1 0 4:5 4 4
67 Atlantis Brno 0 0 4 1 0 2:19 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z05 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 5, Z05 Z05
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
54 Impérium Brno 4 0 0 2 0 11:4 12 1
79 Slavoj Havraspár 2 1 1 2 0 19:9 7 2
43 ALC česká Bělá 2 1 1 0 0 6:5 7 3
5 Benfika Chomutov 1 0 3 0 0 6:17 3 4
72 Budweis 12°Č.B. 0 0 4 0 0 7:14 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z06 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 6, Z06 Z06
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
32 Angels Humenné SVK 4 0 0 1 0 27:6 12 1
59 AC Gamaspol Jeseník 2 0 2 1 0 18:7 6 2
12 1.FC Klauke Dolny Kubin SVK 2 0 2 0 0 10:8 6 3
75 Falcons Kunčina 2 0 2 0 0 6:9 6 4
21 Kapelníci Rožďalovice 0 0 4 0 0 2:33 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z07 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 9, Z07 Z07
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
62 Žlutá ponorka Hranice 4 0 0 0 0 26:5 12 1
77 Los Blancos Šumperk 3 0 1 0 0 16:9 9 2
49 Zaba Team ZILINA SVK 1 1 2 1 0 9:16 4 3
28 Oltec Gang Brno 1 0 3 1 0 9:16 3 4
9 Dynamo Gablonz Jablonec nad Nisou 0 1 3 2 0 6:20 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z08 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 1, Z08 Z08
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
45 FC Benjaminci. V.K 4 0 0 2 0 13:4 12 1
81 SFC Rebels Zábřeh 2 1 1 5 1 9:6 7 2
47 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom SVK 1 1 2 3 0 7:6 4 3
60 Pruhy 83 Dubnica nad Váhom SVK 1 0 3 3 0 3:14 3 4
74 Pani kluci Hlinsko 0 2 2 4 1 5:7 2 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z09 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 2, Z09 Z09
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
1 Gamisport Třinec 3 0 1 3 0 14:5 9 1
24 PRS for Music Svitavy 2 2 0 3 0 7:2 8 2
38 FC Mitte Zlín 2 1 1 2 0 15:5 7 3
50 Terminators Benkovce SVK 1 1 2 2 1 13:6 4 4
68 FC Vodafix Žítková Trenčín SVK 0 0 4 1 0 2:33 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z10 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 3, Z10 Z10
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
56 International Team Boizenburg DEU 3 0 1 0 0 15:5 9 1
14 Káňata Broumov 3 0 1 1 0 12:4 9 2
70 Strejdové Sadská 3 0 1 0 0 5:2 9 3
2 RegioTeam Praha 0 1 3 2 0 2:10 1 4
84 JAMP ILAVA SVK 0 1 3 0 0 5:18 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z11 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 4, Z11 Z11
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
61 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT 3 0 1 1 0 10:5 9 1
44 Sokol Picasso Praha 2 1 1 3 1 8:3 7 2
25 Smirnoff Svitavy 2 0 2 1 0 5:6 6 3
85 FC FIFA TEAM Svitavy 1 1 2 3 0 11:12 4 4
69 CK MED KIELCE PL 1 0 3 3 1 7:15 3 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z12 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 5, Z12 Z12
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
40 Game ower 3 0 1 0 0 10:3 9 1
51 FC Oravci Dolný Kubín SVK 3 0 1 0 0 9:10 9 2
52 BeerTeam SY 2 1 1 1 0 5:4 7 3
30 TNF MIA SAN MIA KANIANKA SVK 0 2 2 2 1 5:9 2 4
83 MKS Nysa Kłodzko PL 0 1 3 0 0 9:12 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z13 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 6, Z13 Z13
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
20 FC Loko Ducks Zlín 4 0 0 1 0 23:9 12 1
36 Klauni Litoměřice 2 1 1 2 0 20:13 7 2
71 Modrá ústřice Kostelec nad Orlici 1 1 2 1 0 9:15 4 3
6 CIE MAR SK Martin SVK 1 0 3 0 0 11:13 3 4
63 TDK Havířov 1 0 3 0 0 11:24 3 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z14 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 10, Z14 Z14
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
35 STARS Svitavy 3 0 1 1 0 22:3 9 1
11 Atlético Most 3 0 1 1 0 20:4 9 2
55 FC Středozem Rozsochy 3 0 1 0 0 17:4 9 3
48 PONIKY RABČA SVK 1 0 3 0 0 2:22 3 4
86 Tuliszkow-Polsko PL 0 0 4 0 0 3:31 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině