19. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2017 - Výsledky semifinálových skupin

SA Semifinále SA, Svitavský stadion, hřiště č. 1 9:00 - 12:30 SA
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
74 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT P.R. 4 0 0 0 0 18:2 12 1
87 Mongolia Herálec 2 1 1 0 0 9:5 7 2
85 Bar Africa Chrastava 1 1 2 1 0 5:10 4 3
29 PS PARKETY - Námestovo SK 0 3 1 1 0 2:5 3 4
53 FILDOVO KLADIVO - Svitavy 0 1 3 1 0 1:13 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SB Semifinále SB, Svitavský stadion, hřiště č. 2 9:00 - 12:30 SB
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
80 MUUUN team Malacky 4 0 0 0 0 17:3 12 1
41 VYŠINKA TEAM -Turnov 3 0 1 0 0 8:8 9 2
79 Městští Hejsci FC - Pardubice 2 0 2 0 0 4:5 6 3
92 VPS Novabrik Polička 1 0 3 1 0 8:13 3 4
93 Slavoj Havraspár - Svitavy 0 0 4 1 0 2:10 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SC Semifinále SC, Svitavský stadion, hřiště č. 3 9:00 - 12:30 SC
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
55 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom 3 0 1 0 0 17:10 9 1
38 Angels Humenné B 3 0 1 0 0 11:5 9 2
60 MIVARDI - Mohelnice 2 1 1 0 0 12:8 7 3
62 TTNF LIBEREC 0 2 2 1 0 7:14 2 4
94 FK Rapid Havířov 0 1 3 1 0 1:11 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SD Semifinále SD, Svitavský stadion, hřiště č. 4 9:00 - 12:30 SD
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
77 AC Gamaspol Jeseník 4 0 0 3 0 5:0 12 1
31 BeerTeam SY 2 0 2 0 0 5:5 6 2
23 FC Oravci Dolný Kubín SK 1 1 2 2 0 5:5 4 3
56 Orel Kameničky 1 1 2 2 0 4:6 4 4
18 FC KaBo Trnava SK 0 2 2 0 0 5:8 2 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SE Semifinále SE, Svitavský stadion, hřiště č. 5 9:00 - 12:30 SE
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
67 Střelci z Vysočiny - Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 21:3 12 1
45 Žlutá ponorka Hranice 3 0 1 0 0 11:6 9 2
88 SKB - Rozsochy 2 0 2 0 0 4:11 6 3
68 TDK Havířov 1 0 3 1 0 5:13 3 4
63 FCHJCH Dem na Houby - Svitavy 0 0 4 4 1 2:10 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SF Semifinále SF, Svitavský stadion, hřiště č. 6 9:00 - 12:30 SF
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
13 Gami sport Třinec 3 1 0 1 0 8:1 10 1
65 Jiřina Prostějov 2 2 0 3 0 12:5 8 2
50 FC Rossoneri Námestovo SK 1 2 1 1 0 8:7 5 3
75 GAME OWER - Letohrad 1 1 2 2 0 4:8 4 4
49 YBHK Hradec Králové 0 0 4 2 0 1:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SG Semifinále SG, Svitavský stadion, hřiště č. 7 9:00 - 12:30 SG
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
76 FC VKK -Velké Karlovice 3 0 1 0 0 22:4 9 1
19 Young Boys CB 3 0 1 0 0 14:12 9 2
82 Captain Morgan Dobruška 2 1 1 0 0 8:5 7 3
57 Atlantis Brno 1 1 2 0 0 1:7 4 4
46 KamHoor Team Svitavy 0 0 4 0 0 1:18 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SH Semifinále SH, Svitavský stadion, hřiště č. 8 9:00 - 12:30 SH
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
39 Angels Humenné A 4 0 0 1 0 15:1 12 1
91 SFC Rebels Šumperk 3 0 1 1 0 10:6 9 2
11 Atlético Most 2 0 2 0 0 7:3 6 3
3 Paroh Team Junior Kaplice 1 0 3 0 0 6:10 3 4
61 Laxní Přístup Brno 0 0 4 0 0 4:22 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

SI Semifinále SI, Svitavský stadion, hřiště č. 9 9:00 - 12:30 SI
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
4 STARS Svitavy 3 0 1 0 0 11:6 9 1
47 Odchovanci hradeckého fotbalu - HK 3 0 1 0 0 13:4 9 2
8 Káňata Broumov 2 0 2 0 1 9:10 6 3
73 Templáři Přerov 1 0 3 0 0 11:15 3 4
59 Smirnoff - Svitavy 1 0 3 0 0 2:11 3 5
1. Odchovanci hradeckého fotbalu - HK - 4:1 - Templáři Přerov 2. Odchovanci hradeckého fotbalu - HK - 1:3 - STARS Svitavy 3. Smirnoff - Svitavy - 1:0 - Káňata Broumov 4. Templáři Přerov - 3:6 - Káňata Broumov 5. Smirnoff - Svitavy - 1:2 - STARS Svitavy 6. Odchovanci hradeckého fotbalu - HK - 5:0 - Káňata Broumov 7. Templáři Přerov - 1:5 - STARS Svitavy 8. Odchovanci hradeckého fotbalu - HK - 3:0 - Smirnoff - Svitavy 9. Káňata Broumov - 3:1 - STARS Svitavy 10. Templáři Přerov - 6:0 - Smirnoff - Svitavy
>> schovat výsledky zápasů ve skupině

SJ Semifinále SJ, Svitavský stadion, hřiště č. 10 9:00 - 12:30 SJ
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
70 SK OLYMPIK MĚLNÍK 3 1 0 0 0 7:3 10 1
12 Závodní Česká Ves 3 0 1 0 0 7:3 9 2
32 Klauni Litoměřice 2 0 2 1 0 6:4 6 3
86 Sy B - Svitavy 1 1 2 1 0 5:5 4 4
24 Procházkovy dcery - Hradec Králové 0 0 4 0 0 1:11 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině