19. ročník QantoCupu

QANTOCUP 2017 - Výsledky základních skupin

Z01 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 1, Z01 Z01
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
29 PS PARKETY - Námestovo SK 4 0 0 1 0 7:1 12 1
82 Captain Morgan Dobruška 2 0 2 1 0 10:4 6 2
45 Žlutá ponorka Hranice 2 0 2 0 0 5:5 6 3
57 Atlantis Brno 2 0 2 1 0 5:7 6 4
54 FC Hlavonožci na niti - Praha 0 0 4 4 0 1:11 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z02 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 2, Z02 Z02
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
79 Městští Hejsci FC - Pardubice 4 0 0 0 0 16:6 12 1
61 Laxní Přístup Brno 2 1 1 0 0 17:10 7 2
65 Jiřina Prostějov 1 2 1 0 0 12:8 5 3
89 Dynamo Gablonz - Jablonec nad Nisou 1 0 3 0 0 5:19 3 4
10 Dopijem a jdem Šumperk 0 1 3 0 0 2:9 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z03 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 3, Z03 Z03
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
60 MIVARDI - Mohelnice 4 0 0 1 0 14:1 12 1
8 Káňata Broumov 3 0 1 2 1 23:2 9 2
46 KamHoor Team Svitavy 2 0 2 0 0 11:9 6 3
1 1.FC.Klauke - Dolný Kubín 1 0 3 1 0 2:17 3 4
48 Oltec Gang Brno 0 0 4 0 0 3:24 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z04 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 4, Z04 Z04
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
77 AC Gamaspol Jeseník 3 1 0 2 0 15:3 10 1
12 Závodní Česká Ves 2 1 1 0 0 11:5 7 2
3 Paroh Team Junior Kaplice 2 1 1 2 0 9:3 7 3
87 Mongolia Herálec 1 1 2 3 0 10:8 4 4
2 Mlátičky - Nové Mesto nad Váhom 0 0 4 1 1 2:28 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z05 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 5, Z05 Z05
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
67 Střelci z Vysočiny - Havlíčkův Brod 3 1 0 4 0 23:3 10 1
85 Bar Africa Chrastava 2 2 0 3 0 10:5 8 2
73 Templáři Přerov 1 2 1 2 0 10:17 5 3
18 FC KaBo Trnava SK 1 0 3 1 0 6:12 3 4
81 RK Na Pohodu - Rychnov nad Kněžnou 0 1 3 0 0 7:19 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z06 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 6, Z06 Z06
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
49 YBHK Hradec Králové 3 1 0 0 0 15:4 10 1
41 VYŠINKA TEAM -Turnov 1 2 1 5 0 6:7 5 2
86 Sy B - Svitavy 1 2 1 1 0 7:8 5 3
24 Procházkovy dcery - Hradec Králové 1 2 1 3 0 12:7 5 4
69 FC Ostudiantes Tvrdošín 0 1 3 3 1 7:21 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z07 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 2, Z07 Z07
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
76 FC VKK -Velké Karlovice 4 0 0 0 0 18:4 12 1
38 Angels Humenné B 3 0 1 0 0 14:3 9 2
53 FILDOVO KLADIVO - Svitavy 2 0 2 0 0 7:11 6 3
71 DREAMTEAM Považská Bystrica 1 0 3 0 0 6:15 3 4
33 Snack bar Šťávíci - Strakonice 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z08 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 3, Z08 Z08
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
39 Angels Humenné A 3 0 1 1 0 18:6 9 1
56 Orel Kameničky 2 1 1 2 0 8:6 7 2
93 Slavoj Havraspár - Svitavy 1 2 1 3 0 5:4 5 3
80 MUUUN team Malacky 1 2 1 0 1 7:9 5 4
72 Páni Kluci - Chotěboř 0 1 3 2 1 5:18 1 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z09 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 4, Z09 Z09
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
47 Odchovanci hradeckého fotbalu - HK 4 0 0 0 0 18:0 12 1
63 FCHJCH Dem na Houby - Svitavy 3 0 1 0 0 12:8 9 2
94 FK Rapid Havířov 2 0 2 0 0 7:6 6 3
22 FC Baník Chomutov 1 0 3 2 1 7:18 3 4
40 Los Kujonos - Úhonice 0 0 4 0 0 0:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z10 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 5, Z10 Z10
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
32 Klauni Litoměřice 3 0 1 4 0 7:4 9 1
13 Gami sport Třinec 3 0 1 0 0 6:4 9 2
23 FC Oravci Dolný Kubín SK 2 0 2 4 0 14:8 6 3
11 Atlético Most 2 0 2 4 0 8:4 6 4
44 Šavlozubé ovce Ostrava 0 0 4 0 0 0:15 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z11 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 6, Z11 Z11
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
74 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT P.R. 3 0 1 0 1 14:4 9 1
19 Young Boys CB 3 0 1 0 0 11:8 9 2
68 TDK Havířov 2 0 2 1 0 4:8 6 3
59 Smirnoff - Svitavy 2 0 2 0 0 4:6 6 4
64 Žaba Team Žilina 0 0 4 0 1 5:12 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z12 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 7, Z12 Z12
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
92 VPS Novabrik Polička 3 0 1 0 0 12:5 9 1
91 SFC Rebels Šumperk 3 0 1 0 0 9:3 9 2
50 FC Rossoneri Námestovo SK 3 0 1 0 0 9:3 9 3
62 TTNF LIBEREC 1 0 3 0 0 8:10 3 4
6 CIE MAR SK - Martin 0 0 4 1 0 3:20 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z13 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 8, Z13 Z13
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
55 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom 3 1 0 0 0 21:4 10 1
4 STARS Svitavy 2 2 0 1 0 19:4 8 2
88 SKB - Rozsochy 2 1 1 0 0 10:8 7 3
37 TNF Mia San Mia - Kanianka SK 1 0 3 1 0 8:12 3 4
78 Budweis 12° Č.B. 0 0 4 0 0 1:31 0 5
>> rozbalit výsledky zápasů ve skupině

Z14 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 9, Z14 Z14
POŘ. TÝM VÝH. REM. PROH. ŽK ČK SCORE BODY UMÍST.
31 BeerTeam SY 4 0 0 0 0 14:5 12 1
70 SK OLYMPIK MĚLNÍK 3 0 1 0 0 21:5 9 2
75 GAME OWER - Letohrad 2 0 2 0 0 11:8 6 3
16 RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov 0 1 3 1 1 2:14 1 4
66 Sarbicko Polsko - Tuliszkow 0 1 3 0 0 3:19 1 5
1. SK OLYMPIK MĚLNÍK - 5:0 - RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov 2. GAME OWER - Letohrad - 5:0 - Sarbicko Polsko - Tuliszkow 3. SK OLYMPIK MĚLNÍK - 2:3 - BeerTeam SY 4. RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov - 0:0 - Sarbicko Polsko - Tuliszkow 5. GAME OWER - Letohrad - 0:3 - BeerTeam SY 6. SK OLYMPIK MĚLNÍK - 10:1 - Sarbicko Polsko - Tuliszkow 7. RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov - 1:4 - BeerTeam SY 8. Sarbicko Polsko - Tuliszkow - 2:4 - BeerTeam SY 9. RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov - 1:5 - GAME OWER - Letohrad 10. SK OLYMPIK MĚLNÍK - 4:1 - GAME OWER - Letohrad
>> schovat výsledky zápasů ve skupině