19. ročník QantoCupu

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVSKÝ STADION - DOPOLEDNE 9:00 - 14:00

Z01 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 1, Z01 Z01
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC Hlavonožci na niti - Praha 54
2 Captain Morgan Dobruška 82
3 Atlantis Brno 57
4 PS PARKETY - Námestovo SK 29
5 Žlutá ponorka Hranice 45
Z02 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 2, Z02 Z02
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Jiřina Prostějov 65
2 Laxní Přístup Brno 61
3 Dynamo Gablonz - Jablonec nad Nisou 89
4 Městští Hejsci FC - Pardubice 79
5 Dopijem a jdem Šumperk 10
Z03 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 3, Z03 Z03
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Káňata Broumov 8
2 1.FC.Klauke - Dolný Kubín 1
3 MIVARDI - Mohelnice 60
4 Oltec Gang Brno 48
5 KamHoor Team Svitavy 46
Z04 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 4, Z04 Z04
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Mlátičky - Nové Mesto nad Váhom 2
2 Mongolia Herálec 87
3 Paroh Team Junior Kaplice 3
4 Závodní Česká Ves 12
5 AC Gamaspol Jeseník 77
Z05 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 5, Z05 Z05
POZICE TÝM ČÍSLO
1 RK Na Pohodu - Rychnov nad Kněžnou 81
2 Bar Africa Chrastava 85
3 FC KaBo Trnava SK 18
4 Střelci z Vysočiny - Havlíčkův Brod 67
5 Templáři Přerov 73
Z06 Svitavský stadion, 9:00-14:00, hřiště 6, Z06 Z06
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC Ostudiantes Tvrdošín 69
2 YBHK Hradec Králové 49
3 Procházkovy dcery - Hradec Králové 24
4 Sy B - Svitavy 86
5 VYŠINKA TEAM -Turnov 41

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVSKÝ STADION - ODPOLEDNE 14:00 - 19:00

Z07 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 2, Z07 Z07
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC VKK -Velké Karlovice 76
2 Angels Humenné B 38
3 DREAMTEAM Považská Bystrica 71
4 Snack bar Šťávíci - Strakonice 33
5 FILDOVO KLADIVO - Svitavy 53
Z08 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 3, Z08 Z08
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Orel Kameničky 56
2 Slavoj Havraspár - Svitavy 93
3 MUUUN team Malacky 80
4 Páni Kluci - Chotěboř 72
5 Angels Humenné A 39
Z09 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 4, Z09 Z09
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC Baník Chomutov 22
2 Los Kujonos - Úhonice 40
3 FCHJCH Dem na Houby - Svitavy 63
4 Odchovanci hradeckého fotbalu - HK 47
5 FK Rapid Havířov 94
Z10 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 5, Z10 Z10
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Gami sport Třinec 13
2 FC Oravci Dolný Kubín SK 23
3 Šavlozubé ovce Ostrava 44
4 Atlético Most 11
5 Klauni Litoměřice 32
Z11 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 6, Z11 Z11
POZICE TÝM ČÍSLO
1 1.FC LITERPOOL FRENŠTÁT P.R. 74
2 Žaba Team Žilina 64
3 Young Boys CB 19
4 Smirnoff - Svitavy 59
5 TDK Havířov 68
Z12 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 7, Z12 Z12
POZICE TÝM ČÍSLO
1 CIE MAR SK - Martin 6
2 TTNF LIBEREC 62
3 VPS Novabrik Polička 92
4 SFC Rebels Šumperk 91
5 FC Rossoneri Námestovo SK 50
Z13 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 8, Z13 Z13
POZICE TÝM ČÍSLO
1 TNF Mia San Mia - Kanianka SK 37
2 Budweis 12° Č.B. 78
3 SKB - Rozsochy 88
4 STARS Svitavy 4
5 EMIKO.CZ Dubnica nad Váhom 55
Z14 Svitavský stadion, 14:00-19:00, hřiště 9, Z14 Z14
POZICE TÝM ČÍSLO
1 SK OLYMPIK MĚLNÍK 70
2 RD Deportivo La Kamenka B - Chomutov 16
3 GAME OWER - Letohrad 75
4 Sarbicko Polsko - Tuliszkow 66
5 BeerTeam SY 31

QANTOCUP MASTERS (veteráni) SVITAVSKÝ STADION - DOPOLEDNE 9:00 - 14:30

VET1 Svitavský stadion, 9:00 - 14:00, hřiště 7, Veteráni 1 VET1
POZICE TÝM ČÍSLO
1 1.FC Klauke starý páni - Dolný Kubín 1
2 Veteráni z Olympu Trnava 6
3 Angels Humenné 14
4 Tuliszkow Old Boys Polsko 13
5 Paroh Team Kaplice 2
VET2 Svitavský stadion, 9:00 - 14:00, hřiště 8, Veteráni 2 VET2
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Moravská Modelárna 3
2 Svitavy761 15
3 Flamengo Hradec Králové 8
4 BOCA TRNAVA 5
5 H.A.R.D. Trenčín 10
VET3 Svitavský stadion, 9:00 - 14:00, hřiště 9, Veteráni 3 VET3
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Beton Praha Vet 4
2 Rebel´s Okříšky 9
3 Športový klub sálového futbalu Buldoci- Malacky 7
4 KUVAJT Trencianska Turna 11
5 RETRORAPID Bielsko-Biała 12