16. ročník QantoCupu

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVSKÝ STADION - DOPOLEDNE 9:00 - 14:00

Z01 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 6 Z01
POZICE TÝM ČÍSLO
1 AC Gamaspol Jeseník 63
2 AFC Veselá Šatna Hradec Králové 42
3 SK- Františka Mnichovo Hradiště 102
4 Závodní Česká Ves 1
5 A Je To HK Litomyšl - H 100
Z02 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 7 Z02
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Mlátičky Nové Mesto nad Váhom 25
2 AC Sextons 94 Všestary 105
3 Sweepers F.K. Jimramov 69
4 ŠKSF Buldoci Malacky 10
5 Wayne´s team Nové Město nad Metují 51
Z03 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 8 Z03
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Goll Běloves Náchod 128
2 Boca Trnava 81
3 Kengi Team Hradec Králové 57
4 Vosy Olomouc 87
5 Kozí dech Letohrad - H 133
Z04 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 9 Z04
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Pobřeží Lihoviny Letohrad 72
2 Team Kostohryz Praha 17
3 Sacra Fuckra Mělník 110
4 Káňata Broumov (Trutnov) 24
5 Partia SVK Bratislava - ? 47
Z05 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 10 Z05
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Jiřina Prostějov 118
2 1.FC Klauke Dolný Kubín 7
3 Camprdlíci Horní Dubňany 53
4 Nebeskí Jazdci Trenčín - SR 2
5 Bombarďáci Větřní - ? 134
Z06 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 11 Z06
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC KABO Trnava 117
2 Bejvalí dorostenci Holotín 4
3 Oltec Gang Brno 20
4 Laxní přístup Brno 76
5 SY Stars Svitavy 43
Z07 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 12 Z07
POZICE TÝM ČÍSLO
1 VPS Polička B 125
2 Kostelecké uzeniny (Tábor) 49
3 Fanatici Považská Bystrica 59
4 Benfika Chomutov 9
5 Mopl Rosice - H 135

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVSKÝ STADION - ODPOLEDNE 14:00 - 19:00

Z10 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 1 Z10
POZICE TÝM ČÍSLO
1 1.FC LITERPOOL FRENSTAT P 71
2 Nulová šance Kravaře 106
3 Kacafírci Hanušovice 131
4 sk benyho svoloč B Udlice 27
5 Polička 89 114
Z11 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 2 Z11
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Zubr Partizán Svitavy 132
2 Mokrý banditi Pardubice 104
3 Haribo Vsetín 32
4 Galaxy Praha 23
5 Gami sport Třínec 30
Z12 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 3 Z12
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Marta neumí lívance 112
2 Fitness4 Brno 55
3 Fotbalová radost České Budějovice 66
4 Beton Praha 26
5 Bříza team Svitavy 91
Z13 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 4 Z13
POZICE TÝM ČÍSLO
1 KHGM Nike CAVALON team (Svitavy) 6
2 FC Tango Brno 96
3 Schulinova voda Moravský Krumlov 48
4 KRIJKOS Otrokovice 101
5 Zaba team Zilina 78
Z14 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 7 Z14
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Smirnoff Svitavy 64
2 Primeros Division Přerov 39
3 ŠK Prednádražie Trnava 12
4 Budweis 12° ČB 98
5 FC Orli Kotvrdovice (Blansko) 37
Z15 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 8 Z15
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Blueberry Vsetín 65
2 Qanto Team Svitavy 5
3 Tuliszków 77
4 Los Kujonos Uhonice 119
5 Rotodroidi Bratislava - ? 41
Z16 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 9 Z16
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Zubr Přerov 107
2 NE NE - Nedela Nehrozi Nitra 18
3 fanclub FC Táborsko Sezimovo Ústí 97
4 Trosky Polička 120
5 FC VKK Velké Karlovice 38
Z17 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 10 Z17
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Leguán Přerov 108
2 FORMULA Dolný Hričov 103
3 Babylon Jaroměř 75
4 FC Multiple Scorgasm Liberec - N 84
5 STARS Svitavy 31
Z18 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 11 Z18
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Old and young Svitavy 124
2 AS Benfika Miroslav 13
3 LA´TORRE ILAVA 94
4 Young Boys české Budějovice 68
5 Skittles Vendoli - H 136
Z19 Svitavský stadion 2, ulice U Stadionu, 14:00-19:00, hřiště 12 Z19
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Captain Morgan Dobruška 45
2 Rosťa Team Praha 123
3 United Svitavy 127
4 Chelsea Oslavany 86
5 Páni Kluci Hlinsko 28

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVY LÁNY - DOPOLEDNE 9:00 - 14:00

Z08 Svitavy Lány, umělá tráva, ulice Ant. Slavíčka, 9:00-14:00, hřiště 13 Z08
POZICE TÝM ČÍSLO
1 BéTým Chmelík 52
2 Bílá křídla Svitavy 115
3 FC Oravci Dolny Kubin 3
4 DINASKA Svitavy 121
5 Vesmirní Kanibalové Svitavy (Brněnec) 40
Z09 Svitavy Lány, umělá tráva, ulice Ant. Slavíčka, 9:00-14:00, hřiště 14 Z09
POZICE TÝM ČÍSLO
1 FC Merkúr Trnava 116
2 PS PARKETY Námestovo 73
3 Flamengo Hradec Králové 54
4 Kamna Labemfurt Ď Kameničky 126
5 FRIDAY'S BOYS SVITAVY 29

ZÁKLADNÍ SKUPINY SVITAVY LÁNY - ODPOLEDNE 14:00 - 19:00

Z20 Svitavy Lány, umělá tráva, ulice Ant. Slavíčka, 14:00-19:00, hřiště 13 Z20
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Žabí hlen Liteň 11
2 TTNF Liberec 85
3 Palačinky Ivančice 8
4 Mivardi Mohelnice 56
5 GA9 Rožďalovice 16
Z21 Svitavy Lány, umělá tráva, ulice Ant. Slavíčka, 14:00-19:00, hřiště 14 Z21
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Sokol Krouna 80
2 Fc Jiskra Králiky 90
3 Boga Džonýto K.O.canda 113
4 SEPO Šumperk 74
5 Legends Podvysoka - ? 14
Z22 Svitavy Lány, umělá tráva, ulice Ant. Slavíčka, 14:00-19:00, hřiště 15 Z22
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Tatarky Přerov 109
2 Kostelec pod vlivem (Neratovice) 83
3 Kotigers Oslavany 33
4 Mongolia Herálec 93
5 Blues Česká Třebová 137

WOMEN´S CUP SVITAVSKÝ STADION - DOPOLEDNE 9:00 - 14:00

ALFA Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 2 ALFA
POZICE TÝM ČÍSLO
1 SBA EXPERT HUMMEL Praha - Horoměřice 58
2 Tequilky Fulnek 4
3 Fc Carmen Bratislava 9
4 FK JEHNĚDÍ 1980 2
5 FC Chupito Praha 1
BETA Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 4 BETA
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Rumové Víly Praha 8
2 AC Gamaspol Jeseník 3
3 Holky z Bolky Mělník 5
4 Paris Saint Germain - SPORTIKA Praha 7
5 volný los Women's 2014 1 138

QANTOCUP MASTERS (veteráni) SVITAVSKÝ STADION - DOPOLEDNE 9:00 - 14:30

VET1 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 1 VET1
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Mladí důchodci Svitavy 1
2 Vyprahlo Konice 41
3 H.A.R.D. Trenčín 4
4 Paroh Team Kaplice 37
5 RETRORAPID Bielsko-Biała 5
VET2 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 3 VET2
POZICE TÝM ČÍSLO
1 KHGM Svitavy 73
2 Team RUDOLF JELÍNEK Letohrad 40
3 Dopočtu Púchov 72
4 Kuvajt Trencianska Turna 36
5 S.U.D Světlá nad Sázavou 3
VET3 Svitavský stadion 1, ulice U Stadionu, 9:00-14:00, hřiště 5 VET3
POZICE TÝM ČÍSLO
1 Dallas Dolný Kubín 70
2 Starší páni Svitavy 39
3 FC ROURA MOPL B - ? 43
4 Borovina Třebíč 2
5 Občerstvovna u Ády Havlíčkův brod - H 38